Mąż zdradza: czy można i czy warto wybaczyć?

0
200
Czy twój małżonek cię zdradził? Jesteś dręczony i nie wiesz, czy można wybaczyć zdradę męża, czy warto jej wybaczyć, a jeśli warto, jak możesz żyć, nie pamiętając zdrady ukochanej osoby? Jak pozbyć się koszmarów i myśli o rywalu? Nasze wskazówki pomogą Ci odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Jak wybaczyć zdradę męża? A czy warto?
1. Pomyśl o swoim związku z mężem, uważnie analizuj swoje życie od samego początku do dnia dzisiejszego. Nie ma znaczenia, jak długo mieszkasz razem – sześć miesięcy lub piętnaście lat. Pomyśl i odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie: czy naprawdę chcesz utrzymać ten związek?
Oczywiście cudzołóstwo można wybaczyć i warto to robić, ale tylko wtedy, gdy jesteś związany ze swoją miłością i zrozumieniem. Miłość może pokonać wszystkie przeciwności losu, ale czy to uczucie w związku z mężem? Być może zdrada małżonka nie jest jedynym problemem i nie ma sensu ratować małżeństwa. Jeśli nadal widzisz sens w zachowaniu małżeństwa, przeczytaj następny akapit.

2. Romantyczny związek twojego współmałżonka z inną kobietą nie oznacza zakończenia twojego małżeństwa. Spróbuj spojrzeć na zdradę z drugiej strony. Każda osoba ma wady. Jeśli kochasz swojego męża, musisz kochać go wszystkimi wadami. Ponadto zdrada męża jest powodem do myślenia o własnej osobie i tym, co można zrobić, aby wzmocnić małżeństwo.

3. Jeśli chcesz zachować związek, ale nie wiesz jak wybaczyć zdradzie małżonka (wszystkie te same koszmary nie dają odpoczynku), idź do psychologa – specjalisty w terapii rodzinnej. I pamiętaj: powinno to zająć trochę czasu, aby zarówno ty, jak i współmałżonek, mogliście zapomnieć o nieporozumieniu, które miało miejsce.

4. Jeśli naprawdę chcesz uratować małżeństwo i zapomnieć o zdradzie męża na zawsze, nie dziel się w żaden sposób swoim problemem z przyjaciółmi lub rodziną. Unikaj omawiania tego tematu z nieznajomymi. To jest wasze małżeństwo, wasz związek, nie pozwólcie, by inni się w to wtrącali.

5. Spróbuj zrozumieć powód oszukiwania ukochanej osoby, stawiając się na jego miejscu. Męscy przedstawiciele, w przeciwieństwie do kobiet, zmieniają się nie dlatego, że nie kochają małżonka, ani nie czują satysfakcji w łóżku. Człowiek może być całkowicie szczęśliwy i zadowolony z życia, a jednocześnie mieć romans, na przykład z młodym współpracownikiem. Pamiętaj o jednej prostej zasadzie: aby wybaczyć zdradę męża, musisz zrozumieć powód jego czynu.

6. Przygotuj się na fakt, że przez pewien czas będzie ci bardzo trudno być z mężem. Nie będzie ci łatwo zaufać mu po zdradzie, nawet jeśli szybko mu wybaczysz. Tutaj napisano o życiu intymnym po cudzołóstwie, ale dotyczy to również wspólnego odpoczynku, rozrywki i odwiedzin.
Bądź szczery ze swoim współmałżonkiem i mów śmiało o swojej miłości do niego i tym, co cię martwi. Jeśli miłość cię wiąże, a nie tylko dach nad głową lub zwykłe dzieci, możesz pokonać wszelkie przeszkody.

elektryczny fotel kosmetyczny - http://www.instytut-kosmetologii.pl/pielegnacja-dloni-i-stop - pożyczka przez internet - -