Jak poprawić i uratować swój związek

0
109

Kochające relacje nie powinny być trudne i trudne. Jeśli będziesz trzymał się naszych rad, możesz nie tylko utrzymać, ale także poprawić relacje z ukochaną osobą.

Wiele dziewcząt twierdzi, że próbowało utrzymać swój związek, ale im się to nie udało. Inni nie mogą zrozumieć, w którym momencie wszystko poszło źle. Ale szczerze, każdy z nas rozumie, co jest mu potrzebne w każdym konkretnym przypadku, aby poprawić sytuację. Nie trzeba próbować wypełniać wszystkich zaleceń, należy pamiętać tylko o kilku z nich i instynkcie zaufania, ponieważ dla kobiet jest on bardzo dobrze rozwinięty.

 1. Grać . Zabawa jest kluczem do dobrego i długiego związku. Przecież tylko fakt, że nie jesteś już dzieckiem, nie może zmusić cię do rezygnacji z doskonałego czasu spędzonego w towarzystwie bliskiej osoby. Gra w którejkolwiek z jej manifestacji nie tylko utrzyma twoją relację razem, ale również doskonale podniesie twoje duchy.
 2. Mężczyźni są ważną opinią innych. Niezależnie od tego, jak dziwne może się to wydawać, opinie jego przyjaciół i osób wokół niego mogą wpływać na opinię twojego mężczyzny. Jeśli potrafisz sprawić wrażenie „dziewczyny-snu” na swoim otoczeniu, to masz gwarancję sukcesu. Będzie w tobie zakochany bez pamięci.
 3. Słuchaj jego punktu widzenia przed wykonaniem szeregu. Dość często, w naszym kraju, w przeciwieństwie do mężczyzn, obraz jest zupełnie inny. Jeśli pozwolisz swojej bratniej duszy wypowiedzieć się i wysłuchać jego punktu widzenia, możesz nie mieć podstaw do konfliktu.
 4. Nie próbuj się wzajemnie zmieniać. Spróbuj wyjaśnić, z czym nie czujesz się dobrze. A jeśli ktoś bliski nie chce go zmienić w sobie, to lepiej jest go zaakceptować lub rozstać się, jeśli jest to dla ciebie tak ważne. W przeciwnym razie spędzasz czas, a wynik będzie taki sam.
 5. Nie pamiętam jego starych błędów. Próbując zwrócić na siebie uwagę, pamiętając stare błędy, przyniesiesz więcej niezgody w swoim związku.
 6. Nie obwiniaj się za bardzo. Nie obwiniaj tylko siebie, że twój związek nie sumuje się, tylko jeśli nie jesteś naprawdę winny. Relacje nie mogą zaczynać się od cierpienia.
 7. Mężczyźni nie potrafią czytać w myślach. Tak się złożyło, że mężczyzna nie przeczyta twojego umysłu i nie zgadnie, na co ci wskazuje. Chcesz coś zdobyć – powiedz i uzyskaj długo oczekiwaną odpowiedź.
 8. Nie dramatyzuj. Żaden mężczyzna nie chce skomplikowanego związku.
 9. Ty i twój mężczyzna jesteście jednym zespołem. Nie może być zwycięzców ani przegranych. Jedno zwycięstwo lub strata dla dwóch.
 10. Mężczyźni uważają, że nie lubią zbyt kapryśnych. Ale w rzeczywistości, nie wiedząc o tym, kochają właśnie takie.
 11. Mężczyźni kochają kobiety, które są wyzwolone tylko z nim, ale skromne dla wszystkich innych. Dlatego staraj się nie patrzeć i nie zachowywać się prowokacyjnie z przyjaciółmi, a zwłaszcza z krewnymi. Zostaw nową pościel do sypialni i tylko dla Ciebie.
 12. Obserwuj siebie i bądź w formie. Jeśli jesteś już w długim związku, nie przestawaj dbać o siebie i swoją formę. Tylko wtedy twój człowiek nie będzie miał powodu ani chęci patrzenia na inne kobiety.
 13. Chwal częściej człowieka. Nawet jeśli okazja nie wydaje się bardzo znacząca, chwal swoją ukochaną osobę. Zawsze działa, uwierz mi.
 14. Daj mu prywatną przestrzeń, nawet jeśli o to nie pyta. Podczas gdy jest sam i ze swoimi przyjaciółmi. Nie masz się czym martwić.
 15. Bądź uwodzicielski. Twoje życie seksualne nie powinno być nudne, eksperymentować.
 16. Zastąp go ramieniem. Nawet jeśli jest uwodzicielskim macho, to w głębi serca wciąż pozostaje dzieckiem i potrzebuje miłości kobiet i troszczy się o nowe osiągnięcia.
 17. Zapomnij o obelgach. Sarkazm i nieodpowiednie komentarze tak naprawdę nie pomagają w rozwoju relacji, ale raczej doprowadzają ich do ślepej uliczki.
 18. Nie staraj się też podobać. W przeciwnym razie ryzykujesz, że wszystko zrobione zostanie uznane za oczywiste. Niech wie, jakie ma szczęście, że cię spotkał.
 19. Daj mu czas. Nie spiesz się z rzeczami. Miłość jest dość skomplikowana. Przejdź przez każdy etap rozwijania swojego związku, smakując go. W przeciwnym razie zastraszysz dżentelmena, zanim zdąży się zakochać.
 20. Nie odgrywaj się w milczeniu . Jeśli go obrazisz, nie powinnaś próbować uczyć go lekcji, przebywania i uspakajania w ciszy. Po prostu ryzykujesz, że twój mężczyzna będzie cię nadal obrażał i kłamał w tym samym czasie.

Są to najczęstsze błędy popełniane przez pary na początku ich związku i na etapie dość długich romansów. Ale oczywiście życie nie ogranicza się do 20 punktów, ale mamy nadzieję, że pomoże to komuś poprawić lub nawet uratować relacje z ukochaną osobą..

Więcej artykułów

- - - -