Jak odzwyczaić męża od picia piwa

0
155

Socjologowie odkryli, że 50% naszej męskiej populacji jest uzależnionych od piwa. I nie chodzi tylko o walory smakowe tego jednak nie tak słabego napoju alkoholowego, powodem jest raczej stan, który powoduje piwo. Kiedy pijemy piwo? Z reguły w przyjaznej firmie, po pracy, siedzeniu przy telewizorze lub podczas biwakowania na łonie natury. Dlatego smak piwa kojarzy się większości mężczyzn z możliwością relaksu i odpoczynku w towarzystwie.

Najczęściej każda uwaga, która sugeruje niezadowolenie z tego nawyku, jest postrzegana „w wrogości” i powoduje agresję. Ale byłoby też źle znieść to, ponieważ piwo jest tym samym alkoholem i ma te same katastrofalne konsekwencje. Więc co robić, aby efekt był, a negatywna reakcja człowieka na środki podejmowane dla dobra jego zdrowia została zminimalizowana.

Problem polega na tym, że przytłaczająca większość mężczyzn uważa, że ​​piwo z umiarem jest nie tylko nieszkodliwe, ale nawet przydatne. A ponieważ dość trudno jest odpowiednio ocenić ilość napoju wypijanego przez mężczyzn na własną rękę, z reguły są przekonani, że argument ten jest bez znaczenia, a powodem tego jest pragnienie kobiet, by kontrolować wszystko, nawet przyjemność mężczyzny z picia piwa. Wszystko to na tle naiwnego punktu widzenia, że ​​piwo jest ogólnie absurdalne, jeśli chodzi o nazywanie alkoholu, jednak można kupić alkotester dla tych którzy nie wierzą w moc piwa.

Jednak lekarze potwierdzają, że alkoholizm piwa nie różni się zbytnio od zwykłego alkoholizmu, ponieważ jest to ta sama choroba. Tutaj tylko ten proces jest bardziej wydłużony w czasie, a leczenie wymaga dużego wysiłku. Trudność polega na tym, że trudno jest rozpoznać zgubną tendencję, więc podejmowane są środki na etapie, gdy istnieje już przewlekła forma. Oczywiście, mężczyzna jest pewien, że od razu przestanie spożywać piwo, jak uważa za stosowne, a ponieważ nie ma takiej potrzeby, nie zamierza odmówić picia. Istnieje całkowite zaprzeczenie zależności.

Aby wybrać odpowiednią strategię walki z piwem, wyobraź sobie przez chwilę, że osobiście chcesz zabrać coś bardzo drogiego i przyjemnego. Na przykład, rozmawy z przyjaciółmi lub najlepszą biżuterię. Nie chodzi o to, by wątpić, czy „warto”, ale żeby zrozumieć, że piwo dla niektórych mężczyzn jest elementem przyjaźni, wolności, relaksu i przyjemności. Dlatego kategoryczny: „Żądam!” – będzie postrzegany z dużym udziałem negatywnej reakcji. Stąd wniosek, że potrzebujemy podejścia i inteligentnej taktyki, jeśli oczywiście nie zamierzasz ryzykować pozbycia się męża wraz z piwem.

Kobiety błędnie uważają, że dbanie o ich wygląd jest ich przywilejem. W rzeczywistości przytłaczająca większość mężczyzn obawia się o swoje ciała. Martwią się także o pierwsze siwe włosy i brzuszek, który się pojawił. Jednak rzadko spotykany człowiek kojarzy pogorszenie danych zewnętrznych z zamiłowaniem do piwa. Nadszedł czas, aby otworzyli na to oczy. Obawiamy się powiedzieć, że ilość piwa, które wypił z piwa, pogorszyła jego cerę, pod oczami pojawiły się torby, a żołądek był „lekko w ciąży”. A twoja smutna rzecz, że „on oczywiście minął mocno”, powinna zmusić go do myślenia i zrobienia czegoś.

Jeśli 50% kobiet to odpady, to te same 50% mężczyzn martwi się o pieniądze. Najprawdopodobniej twój mąż zarzucił ci skłonność do pochopnych zakupów. I nie chodzi o to, że jesteś wśród ludzi, którzy nie lubią liczyć pieniędzy. Po prostu mężczyznom czasami trudno jest zrozumieć, dlaczego kupujemy coś, z czego z jego punktu widzenia można było zrezygnować. Można tego użyć, obliczając i informując, ile wydano na jego ulubionego drinka. Jeśli statystyki pozwalają, jako wzmocnienie argumentów, zgłosić kwotę pieniędzy wydaną na osobiste przyjemności i kaprysy.

Prawie każdy mężczyzna pod prysznicem jest graczem. Podniecenie we krwi. Jest sprawdzony i zweryfikowany. Dlatego, jeśli jako następny element strategii wybierzesz opcję „do sporu”, masz gwarancję sukcesu. Postaw na stosie pewną kwotę pieniędzy, którą mąż może wydać według własnego uznania, jeśli kosztuje dwa miesiące bez łyku piwa. Spróbuj go rozproszyć i nie prowokuj go do udowodnienia swojego punktu na temat bolesnego uzależnienia od napoju alkoholowego. Użyj relaksującego masażu, bezalkoholowej kolacji przy świecach, spędź z nim więcej czasu poza domem. Postaraj się zamienić okres swojej „rehabilitacji” w możliwość odnowienia tych drżących uczuć i skłonności, które były integralną częścią na samym początku twojego życia.

www.magiazakupow.com/bluzki-i-topy - - - -