Co zrobić, jeśli nie doceniasz mężczyzny

0
98

Często słyszymy od przyjaciół, których ich mężowie lub panowie nie doceniają. Staramy się jakoś dopingować i pocieszyć. Zrozummy męską psychologię – dlaczego nie jesteśmy doceniani tak bardzo, jak byśmy tego chcieli.

Na początek warto zastanowić się nad tym, jaka powinna być jego wdzięczność. Czy powinny to być ogromne bukiety? Ciągłe oznaki uwagi i pragnienie, aby zawsze dawać ci je? Ciągłe komplementy i wyrazy podziwu i wdzięczności? A może myślisz, że sam fakt, że jeszcze nie zostałeś porzucony, nie jest w ogóle dzięki?

Szczerze mówiąc, jest znacznie lepiej, gdy wszystkie powyższe są dostępne. Jednak priorytety również muszą być w stanie zorganizować, zwłaszcza musisz zdecydować, co jest dla ciebie ważniejsze i co jest dla niego. W rzeczywistości w tej chwili są zwykle niespójności. Często zdarza się sytuacja, że ​​mężczyzna z niesamowitym apetytem atakuje twoje jedzenie i natychmiast go wchłania, ale słowa wdzięczności od niego nigdy nie czekają. I nie sądziliście, że jeśli człowiek nie lubi waszego jedzenia, to raczej nie będzie go jadł z takim apetytem i zachwytem?

W tej chwili możesz powiedzieć na pewno, że mężczyzna cię docenia i kocha! Od dawna wiemy, że członkowie płci przeciwnej są zazwyczaj niezwykle prostolinijni. Otwieramy ci tajemnicę. Większość mężczyzn jest pewna, że ​​jeśli kobieta coś robi, to dlatego, że to lubi. Może nawet nie myśleć o tym, że wszystko, co zrobiłeś, najprawdopodobniej ma na celu zadośćuczynienie i rozpieszczanie go, nie wspominając o tym, że kobieta czeka na to dzięki.

A teraz bardzo ważne pytanie: co osobiście robisz, aby twój człowiek docenił twój związek i ciebie osobiście? Głównie mężczyźni zauważają, a więc cenią to, co kobieta robi dla nich osobiście: od prania po pomoc w pracy.

To, co najczęściej kobieta robi dla rodziny jako całości, z pewnością może wymknąć się nieuważnemu człowiekowi. Więc dbaj o siebie ukochanego. Co robisz dla siebie? Niezależnie od tego, czy jesteś zaangażowany w samorozwój, opiekę nad sobą czy coś cię interesuje. Wszystkie te punkty mają również wystarczający wpływ na twoje relacje.

Tak więc wniosek nasuwa się sam.

Aby twój kawaler docenił ciebie i twoją relację, musisz mu najpierw podać powód. Po drugie, musisz docenić go osobiście, ponieważ wzajemność jest bardzo ważna w relacjach, w końcu traktować go tak, jak chcesz, aby traktował cię, a wtedy twój związek może być zazdrościł..

depilacja laserowa białystok - - - -