Co mówi torebka o kobiecie?

0
187

Każda kobieta jest oryginalna i wyjątkowa na swój sposób. Dotyczy to zarówno wyglądu, jak i charakteru. Badania zagranicznych psychologów wykazały, że tajemnica kobiecego charakteru jest wystarczająco prosta, aby ujawnić, czy zwrócić uwagę na jej torbę. Ponadto, korzystając z tej wiedzy, każda dziewczyna może łatwo stworzyć wrażenie o sobie, zabierając ze sobą akcesoria do ręki.

Torby o dużych rozmiarach są charakterystyczne dla osób aktywnych, o szerokich horyzontach i zwiększonej zdolności do pracy. Zwykle są łatwe do otwarcia i mają wiele biur. Ale nie myl ich z torbami na zakupy.

Eleganckie torby wolą nosić wyrafinowany charakter. Takie kobiety poświęcają dużo czasu na swój wygląd. Większość czasu bajkowej kobiety z eleganckimi torebkami przekazywana jest osobom z zewnątrz.

Dziś częściej można spotkać dziewczyny, które wolą miniaturowe torebki bez długopisu. W takich torbach jest niewiele rzeczy. Mowa jest bardziej prawdopodobna w przypadku notebooków, kosmetyków, długopisów, różnych drobiazgów. Mała torebka torebek mówi o organizacji i powściągliwości jej pani.

Oczywiście większość kobiet nie ma ani jednej, ani nawet dwóch torebek. W garderobie dziewczyny mają czasem kilkanaście różnych wariantów tego niezastąpionego akcesorium. Odżywia się go w naturalny sposób: kupując miniaturową torebkę na lekkie wyjścia i uroczystości, ciężko jest obejść się bez torby na co dzień. Z drugiej strony, torba o dużych rozmiarach, idealnie nadająca się do codziennego noszenia, raczej nie będzie wyglądać dobrze z wieczorową suknią i butami na spinkach do włosów.

Możesz ocenić charakter kochanki, jak zorganizowana jest wewnętrzna przestrzeń jej torebek. Na przykład, jeśli rzeczy pierwszej potrzeby leżą głęboko na dnie torby, wtedy taka kobieta jest najprawdopodobniej gotowa na łatwe znajomości i łatwe rozstanie. Dziewczęta z torebkami, które utrzymują modelowy porządek, zazwyczaj mają aktywny i niezawodny charakter. Takie kobiety są poprawne, grzeczne i pewne siebie, ale jednocześnie mają pewne zdolności organizacyjne. Są też kobiety, które trzymają w torbie nie tylko niezbędne rzeczy, ale także to, co nosi pamięć o wszelkich wydarzeniach. Trudno oczekiwać, aby taka kobieta była praktyczna w życiu codziennym.

www.pachnidelko.pl/firm-pol-1308137296-Paco-Rabanne.html - - - -