7 rzeczy, które drażnią mężczyzn w wyglądzie kobiet ale wciąż są popularne

0
175

Wiele dziewcząt chciałoby zrozumieć, jak mężczyźni myślą. I tak …


1. Bardzo grube brwi powodują strach i obrzydzenie.

2. Sztuczne rzęsy irytują wielu facetów, a nawet nazywają dziewczęta z sztucznymi rzęsami ,że mają „krzaczory” na oczach.

3. Wydaje się to niesamowite, ale wielu facetów unika kobiet z czerwoną szminką na ustach: niektórzy uważają, że to bardzo wulgarne, inni mają odpychające powiązanie przypominające im własną matkę, co powstrzymuje dalsze zaloty i pocałunki.

4. Niebieskie i fioletowe cienie związane są z czasami ZSRR i pierestrojki. Dlatego mężczyźni są teraz mniej śmiali do dziewcząt, które lubią niebieskie rzęsy, tusz do rzęs i cienie.

5. Powiększone paznokcie – długie, z kapryśnym wzorem – działają na płeć przeciwną, jak czerwony na byka. I nieważne, jak miły i sympatyczny jest mężczyzna dla kobiety, ale jej manicure może zrujnować wszystko, zwłaszcza jeśli jest to również obrzydliwe.

6. Rozczochrana kobieca fryzura to taka, która zdarza się wielu z nas rano i wiele dziewcząt lubi niestety wychodzić w niej z domu.

7. Wielu facetów szczerze nie lubi krótkich fryzur. Ktoś mówi, że kobieta z takim hełmem przypomina im mężczyzne, inni nie widzą żadnej seksualności w takim kobiecym wizerunku, ale także zabraniają ukochanym kobietom obcinania włosów do bardzo krótka.

https://www.beautyskin.com.pl/blizny-rozstepy/ - bioelixire silk serum - - -